Tel: 0212 616 16 66| Mail: info@licomprint.comYAZICI TEKNIK SERVISI - XEROX - SAMSUNG - HP - CANON - BROTHER - KYOCERA - RICOH

Licomprint Yazici ve Fotokopi Servisi Marka Bagimsiz Olarak Tüm Yazicilarinizin Teknik Servis ve Yedek Parça Hizmetini Veriyor.

Licomprint bilgisayar printer ve fotokopi hizmetleri bilgi islem sektörünüzde ileri teknoloji ürünlerine olan ihtiyaci karsilamak ve gerçek anlamda satis sonrasi hizmet vermek için 1998 yilinda kuruldu..

Licomprint büro makineleri konusunda müsterilerine etkili ve sinirsiz çözümler sunmaktadir. Sirketimizin birinci ilkesi satis sonrasi müsteri memnuniyetidir. Nokta vuruslu, çok fonksiyonlu cihazlari ve yazicilari, faks makineleri, digital fotokopi makineleri , samsung yazici, samsung fotokopi samsung fax ve samsung çok fonksiyonlu ürünler, Xerox fax, Xerox fotokopi, Xerox yazici ve Xerox çok fonksiyonlu ürünler, canon yazicilar, canon fax cihazlari, canon fotokopi makinalari, canon çok fonksiyonlu printerler,brother yazicilar, brother fax cihazlari, brother fotokopi ve çok fonksiyonlu ürünler oki yazici, oki fotokopi oki fax ve oki çok fonksiyonlu ürünler, ile Istanbul genelinde servis ve satis hizmeti vermektedir.

Misyonumuz "Kosulsuz Müsteri Memnuniyeti" olup; Müsterilerimizin satin aldiklari ürünleri Türkçelestirerek ve testlerinin yapilarak teslim edilmesi, Kullaniciya yönelik ürün egitimlerinin verilmesi, Kullanici ihtiyacina göre yapilandirilmasi, ürünlerin ömürlerini uzatmak ve çalisir halde tutmak için bakim onarim yapilmasi, Telefon, elektronik posta, uzaktan erisim ve yerinde müdahale ile müsterimize ihtiyaç duyduklari teknik destegi saglamaktir. Yenilikçi yapisi, kaliteli ürünleri ve müsteri odakli çalismalariyla, kendini sürekli gelistirmekte olan firmamiz, konusunda müsterilerine sinirsiz çözümler sunmaktadir.

Son yirmi yildir, licomprint müsterileri ile isbirligiyle, baski çözümleri alaninda satis ve teknik servis hizmetlerinde müsterilerine saglamis oldugu dokümantasyon çözümleriyle sektördeki kalitesini korumayi basarmistir.

Licomprint’in bu basarisinin arkasinda; “Kosulsuz Müsteri Memnuniyeti” ilkesine vermis oldugu önem, genis ürün yelpazesi, yaygin satis kanallari ve satis sonrasi güçlü teknik servis agi yer almaktadir. Firma olarak misyonumuz, “Kosulsuz Müsteri Memnuniyeti” ile yolumuza devam ederek, hizmetini verdigimiz, Dünya çapinda kalitesi ispatlanmis markalari ve ekibimizle beraber, müsterilerimize en hizli sekilde en son teknoloji ve çözümleri sunmaktir.

Servis hizmetlerinin çok önem kazandigi günümüzde Licomprint uzman ve yetenekli kadrosu ile hizmetinizdedir.

Tüm Istanbula servis agi ile siz nerede iseniz Licomprint oradadir. Danismalik Hizmetleri; Fotokopi ve yazici Kiralama, Bakim-Onarim Anlasmalari, Yillik Bakim - Onarim Hizmetleri, Parça Dahil Yillik Bakim - Onarim Hizmetleri, Yerinde Yillik Bakim Onarim Hizmetleri Parça Dahil Yerinde Bakim - Onarim Hizmetleri, Kopya Basi (Parça, Salf Dahil/Yerinde) Sözlesmeli Hizmetler. BT Hizmetleri; Ücretsiz ürün Driver, Firmware Güncellemeleri, Yerel Alan Aglari (LAN) Kurulum Hizmetleri,Web tasarim ve üretim hizmetleri,Genis Alan Aglari (WAN) Kurulum Hizmetleri, LAN- WAN Entegrasyonu, Internet bazli Veri isleme Hizmetleri ve Projelendirmeleri, Yapisal Kablolama. Licomprint merkez teknik servis hakkinda daha fazla bilgi almak için iletisim'e geçiniz.

 Bizden Haber alın !

Kampanyalardan haber almak için bize yazın...

Digital Newsletter
.